Doporučte nám podnik

Všechny kraje:

 • Art Café

  Rozvoz výtečné pizzy, těstovin a dalších specialit v Pardubicích a okolí ZDARMA!U nás v Art-Pizza připravujeme pizzu z celozrnné mouky, přesně podle posledních trendů zdravé výživy. Těsto na pizzu si připravujeme sami, podle italského receptu, bez chemických přídavků a barviv. Pizza je italského typu, tj. tenká a kvalitně propečená. Při přípravě dbáme na to, aby suroviny byly kvalitní a čerstvé a vy si tak báječně pochutnali. Průměry pizzy: MALÁ 33 cm, VELKÁ 40cm

 • Pizza Grill Alfa

  Rozvoz pizzy, mexických a řeckých jídel v Jičíně a okolí.Pizza Grill Alfa nabízí širokou nabídku prvotřnídní pizzy, mexických specialit, Hamburgerů a Gyrosu, který je považován za nejlepší v okolí.

 • Pizzeria Rozzano

  Pizzeria ROZZANO - Rozvoz pizzy a jídel v Jaroměři a nejbližším okolí.
  V Bowling Centrum Jaroměř se nachází nový podnik Pizzeria Rozzano. Vybrat si zde můžete od pestré nabídky těstovin, přes obvyklé i méně známé druhy pizzy až ke steakům, salátům a dezertům.
  ROZVOZ ZDARMA při objednávce 3ks pizzy a více nebo při objednávce za 267,-Kč a více (​platí pouze v pásmu 1).

 • Kart Arena

  Kart Arena - Rozvoz pizzy v Litomyšli ZDARMA!
  Ochutnejte naši skvělou, čerstvou pizzu. Žádné mražené suroviny.
  NOVINKA: Rozvážíme také vynikající italská a moravská vína.

 • Pizzerie U Divadla

  Pizzerie u Divadla - Rozvoz pizzy v Žamberku ZDARMA a v blízkém okolí za mírný poplatek!
  Pizza Žamberk! Naše pizza o průměru 32 cm je připravována dle tradičních italských receptur a z pravých italských surovin. Vybírejte také z naší nabídky nápojů a pochutin. Rozvoz po Žamberku a okolí je zdarma a k pizze NEÚČTUJEME obal.

Pošlete nám tip na váš oblíbený podnik s rozvozem: