Doporučte nám podnik

Všechny kraje:

 • Pizza ristorante Tinito

  Rozvoz pizzy v Lovosicích a blízkém okolí. Objednejte si jídlo až k Vám domů nebo do práce! Rozvoz jídla v přepravných miskách - vhodné na pracoviště i do kanceláře.

 • Pizzerie Čertovna

  Rozvoz pizzy z pizzerie Čertovna v Úštěku a blízkém okolí! Příprava každého pokrmu vychází z unikátní rodinné receptury, naše jídla si tak v této podobě vychutnáte pouze u nás. Pro přípravu pokrmů používáme pouze kvalitních a čerstvých surovin a pravou 100% mozzarelu. Pizzerie Čertovna - Úštěk nabízí rozvoz jídel přímo k našim zákazníkům do vzdálenosti 12 km od naší pizzerie. Doba rozvozu se standardně pohybuje mezi 30 – 45 minutami.

 • Restaurant Pizza U Jana

  Rozvoz pizzy a jídel v Olomouci ZDARMA! V roce 2000 byl v Olomouci - Hodolanech otevřen Restaurant Pizza U Jana. Během několika málo let se z něj stal vyhlášený podnik nejen s vynikající pizzou, ale také pravými italskými těstovinami.

 • Art Café

  Rozvoz výtečné pizzy, těstovin a dalších specialit v Pardubicích a okolí ZDARMA! U nás v Art-Pizza připravujeme pizzu z celozrnné mouky, přesně podle posledních trendů zdravé výživy. Těsto na pizzu si připravujeme sami, podle italského receptu, bez chemických přídavků a barviv. Pizza je italského typu, tj. tenká a kvalitně propečená. Při přípravě dbáme na to, aby suroviny byly kvalitní a čerstvé a vy si tak báječně pochutnali. Průměry pizzy: MALÁ 33 cm, VELKÁ 40cm

Pošlete nám tip na váš oblíbený podnik s rozvozem: