Rozvoz jídla a pizzy Chrudim


Rozvoz pizzy Bistro Stazione Chrudim

Bistro Stazione – Vynikající pizza v Chrudimi. Rozvážíme pizzu 3 velikostí po Chrudimi a okolí ZDARMA. Mrkněte na naši nabídku a určitě si vyberete. Neváhejte a ihned si objednejte. Využijte možnosti zaplacení své objednávky online platební kartou!

Chrudim
Rozvážíme:
Máme otevřeno Dnes do: 22:00 hodin.
Objednat rozvoz jídla

Rozvoz pizzy TOP PIZZA Chrudim Chrudim

TOP PIZZA dělá dobrou a kvalitní pizzu. Možná nejlepší v Chrudimi. Pizzu děláme s láskou a proto za dobrou cenu. Nenecháme Vás čekat! Dovezeme Vám ji nejrychleji, jak bude moci :).

Chrudim
Rozvážíme:
  • Pizzy
  • Těstoviny
  • Nápoje
Máme otevřeno Dnes do: 21:45 hodin.
Objednat rozvoz jídla

Rozvoz pizzy Pizzerie pod letištěm Chrudim

Rozvoz pizzy a jídel po Chrudimi a blízkém okolí z vynikající Pizzerie pod letištěm. Chutné pizzy dvou velikostí z pravé italské pece a dle tradičních italských receptur na vás čekají v Pizzerii pod letištěm v Chrudimi. K rozvozu nabízíme široký sortiment také dalších jídel: těstoviny, burgery, saláty, nápoje i rozvozové polední menu. Využijte možnost zaplatit svou objednávku ihned online platební kartou!

Chrudim
Rozvážíme:
  • Pizzy
  • Těstoviny
  • Saláty
Máme otevřeno Dnes do: 20:30 hodin.
Objednat rozvoz jídlaZavřené


Rozvoz pizzy Pizzerie Gurman Chrudim

Vynikající pizza z Pizzerie Gurman - ROZVOZ ZDARMA Rozvoz pizzy po Chrudimi zdarma!Každý den pro vás připravujeme kvalitní a chutné pizzy vždy z čerstvých surovin. Dbáme i na výhradně ruční zpracování těsta tak, aby byla pizza z Pizzerie Gurman vždy ta nejlepší v Chrudimi a okolí! Pizzu Vám rádi dovezeme domů, nebo do práce. Využijte také možnost platby online kartou rovnou při objednávce.

Chrudim
Rozvážíme:
Máme otevřeno Dnes do: 19:00 hodin.
Objednat rozvoz jídlaNenašli jste Vaší restauraci?
Zkontrolujte správnost zadání Vaší adresy, nebo nám dejte tip!